MUGAV MAJA OÜ

t e l l i m u s m ö ö b e l

15 juuli
 
rusest Otsi
Kataloog / Materjalid
printMaterjalid

Melamiinplaat

Melamiinplaat on puitlaastplaat, mille ülemine ja alumine pind on kaetud melamiiniga: vaiguga immutatud kõrgsurve pressimisel saadav kattepaber. Plaate on erineva paksusega, kuid põhiliselt kasutatatakse 16 mm ja 22 mm paksuseid plaate.

 

Plaadi servade kantimisel kasutame PVC-kanti mille materjal on tugev, vastupidav ja jäik. See ei tule nii kergesti lahti kui õhuke melamiinkant. PVC-kant võimaldab pikendada tellitud mööbli kasutusaega. Lisaks on PVC-kandiga mööblil soliidsem väljanägemine.

 

Repo by Sorbes plaatide põhiomadused:

- kõrge kvaliteet
- E1 emissiooni klass;
- väga hea paindetugevus;
- väga hea kruvide püsivus;
- optimaalne plaadi struktuur, mis võimaldab mööblitootjatel säästa energiat ja saagimiskulusid.

 

Töötasapinnad

Töötasapinnad on valmistatud kõrge kvaliteediga puitlaastplaatidest. Töötasapindade pind on kaetud dekoratiivse kõrgsurve (HPL) laminaadiga, mis garanteerib suure kulumiskindluse, suure vastupidavuse kriimustustele ja niiskusele, majapidamises tekkivate plekkide tekkele, keemiatoodete mõjule. Erinevate tekstuuride ja värvide valik võimaldab leida sobiva tööpinna igale maitsele.

 

MDF plaat

MDF plaat (Medium Density Fiber Board) – erinevalt teistest puitplaadi liikidest on valmistatud kuivmeetodil. Puidu lahutamine kiududeks toimub termomehhaaniliselt, mis tähendab puidu peeneks jahvatamist  kahe ketta vahel, rakendades samal ajal surve all aurutamist. Seega on kiudude suund puhtjuhuslik, millest tulenevalt plaadi struktuur on väga homogeenne. Toorainena kasuatakse nii okas- kui lehtpuupuitu. MDF-i pind on üsnagi tasane ning selle katmine värviga või spooniga on küllalt hõlbus. Kuna MDF-plaat on väga tihe, on teda võimalik väga puhtalt saagida ning töödelda analoogiliselt massiivpuiduga. Et plaat koosneb väga peentest kiududest, on võimalik tema sisse pressida mitmesuguseid mustreid ja ornamente või töödelda programmjuhitava freesiga. MDF-plaati on võimalik ka vormida mitmesuguseks profileeritud täispuitu imiteerivaks materjaliks. Seetõttu ongi MDF–plaadi peamiseks tarbijaks mööblitööstus.

 

Akrüül

Akrüül – ökoloogiliselt puhas ja läbipaistev polümeermaterjal omab häid füüsika ja mehaanilisi omadusi. See sobib termotöötlemiseks, on väga tugev ja vastupidav ultraviolettkiirgusele. Akrüülist välisplaat PLP on kaetud läikiva 1.4 mm paksuse akrüülplastikuga, mis annab peegelefekti. Plaadi tagumine külg on matt, kaetud 1.2 mm plastikuga ning on sama värvi nagu plaadi esikülg.  

 

Meie poolt pakutavad itaalia läikivad akrüülvälisplaadid on euroopa moe uusim trend. See materjal omab suurt värvipaletti ja seda on lihtne puhastada. Tänu paksule 1.4 mm akrüülkattele, mis on läbinisti sama värvi, jääb pind ka pärast kriimustuste väljapoleerimist sile ja läikiv.

 

Unikaalsed iseärasused:
- ideaalselt sile pind;
- ainulaadne läige – 100 gloss;
- plaadi tagakülg – mattplastik, välispinnaga sama värvi;
- kõrge vastupanuvõime värvi- ning läikemuutustele;
- vastupidavus kokkupuutel kuuma auru- ja vedelikega;
- vastupidavus deformatsioonidele mööbli tootmisel.

Mugav Maja OÜ
Järveküla tee 32/3, Kohtla-Järve
Telefon: 55 44 292
E-mail: info@mugavmaja.eu
Bugwin